Condor plecak Bison Backpack

Dodaj recenzję:
  • CND-166_100
  • Producent: condor
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena katalogowa: 399,00 zł
  • (Cena katalogowa: 324,39 zł)
  • Rabat: -159,60 zł
  • (Rabat: -129,76 zł)
  • Cena netto: 194,63 zł 239,40 zł

Condor plecak Bison Backpack 166 czarny. Wykonany z wytrzymałego poliestru 1000D odpornego na przetarcia i rozdarcia.

Komora główna posiada U-kształtną kalpę z taśmami MOLLE zapinaną zamkiem błyskawicznym z 4 suwakami. Takie rozwiązanie zapewnia łatwy i szybki dostęp do zawartości komory. Wewnątrz zamykającej kieszeń pokrywie znajdują się dwa siatkowe przedziały, górny z nich posiada dostęp do zewnętrznej kieszeni. Na zewnątrz klapy znajduje się niewielka kieszeń oraz rzep Velcro na oznaczenia. Dwie boczne kieszenie zamykane dwukierunkowymi zamkami błyskawicznymi.

Na froncie znajduje się odpinany pokrowiec wyposażony w 1 zewnętrzną kieszeń oraz 3 wewnętrzne przedziały. Największy z nich zabezpieczono trokiem z rzepem. Pokrowiec po odpięciu od plecaka można przenosić na ramieniu.

Możliwość montażu worka hydracyjnego - trzy zabezpieczone patką z rzepem Velcro otwory umożliwiają wygodne wyprowadzenie rurki bądź anteny od radia. Na plecach znajduje się duża kieszeń przeznaczona na worek hydracyjny. Posiada ona dwa małe troki do podwieszenia worka. Znajduje się w niej także przedział na kompozytowe usztywnienie pleców, które z łatwością można wyjąć gdy zajdzie taka potrzeba.

Wszystkie zewnętrzne przedziały zapinane są mocnymi, krytymi zamkami z możliwością obsługi nawet w grubych rękawicach. Plecy wyprofilowano wyściółką zapewniającą stałą cyrkulację powietrza. Plecak wyposażono w odpinane, miękkie szelki posiadające pionową regulację, pas piersiowy, D-Ringi oraz pionowe taśmy do montażu dodatkowej ładownicy lub zasobnika. Na plecach znajduje się także przezroczysta kieszonka na identyfikator. W komplecie odpinany pas biodrowy. Po bokach znajdują się troki kompresujące zakończone klamrami z tworzywa sztucznego oraz taśmy montażowe MOLLE. Na szczycie plecaka umieszczono uchwyt ratunkowy.

Plecak Bison Backpack to idealny produkt dla wszystkich miłośników militariów, survivalu, podróżników oraz pracowników służb mundurowych.


Pojemność: 40.3L
Waga: 1960g
Wymiary: 330 x 535 x 230 mm
Kolor: czarny
Pojemność: 20 l
Materiał: Nylon 1000D
Wymiary: 20"H x 11"W x 6"D

© Military.pl 2000-2015 Military.pl ® jest znakiem zastrzeżonym i chronionym przez prawo. Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserverd. Copyright © Military.pl
Military.pl ® zastrzega sobie prawo do błędów, w szczególności zdjęcia towarów mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistego wyglądu.